Jdi na obsah Jdi na menu
 


Legia - Café 04 1:11 (0:4)

21. 6. 2007
Ostudná porážka na závěr ligy
Na úterní podvečer byl připraven poslední superligový zápas pro Legii Bohunice v této sezoně. Ta ve vyhnanství stadionu na moldavské ulici přivítala špičkový tým Superligy. Café 04 si přijelo pro "povinné" 3 body, avšak legionáři, kteří již neměli o co hrát, se nechtěli vzdát bez boje. Utkání mělo ve své režii po téměř celý zápas Café, avšak legionáři se drželi statečně a prvních 20 minut dokonce zatápěli favoritovi zápasu. Café se sice dostalo do dvou brankového vedení, zásluhou dalekonostných střel, ale hráči Legie kontrovali rychlými brejky. Pro další průběh zápasu pak byla velká škoda, že některý z nich nedokázali dotáhnout do zdárného konce. A tak Café znovu trestalo. Nejen, že legionáře ještě do poločasu potrestalo 2 brankami, ale vůbec je nepustilo z jejich vlastní poloviny. A tak do šaten odcházelo o mnoho více spokojenější Café.
Do druhého poločasu legionáři vyběhli s cílem minimálně zkorigovat průběh utkání. A to se jim také v úvodu dařilo. Zásluhou Jakuba Ingra totiž snížili na 1.4. Paradoxně si tím ale spíše ublížili. Hráči Café vycítili možné problémy a tak zařadili o 2 stupně vyšší rychlost. Legionáři pak již nestačili vytahovat míč ze své sítě a po konečném hvizdu mohli bát rádi, že prohráli "jen" 1:11.
Roční putování Superligou tak po pouhém jednom roce pro Legii končí. Bezesporu se dá označit za neúspěšné, neboť cílem legionářů bylo vybojovat minimálně baráž. Na otázku proč to nevyšlo však v dnešním reportu místo nezbývá. Avšak během krátké doby připravujeme sérii článků,  ve kterých se budeme snažit konkrétně shrnout působení Legie v Superlize.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář