Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bohunice 30 - Legia 13:3 (6:0)

17. 6. 2007
Zázrak se nekonal
V sobotním zápase 36. kola Superligy malé kopané na sebe narazily 2 celky, mezi kterými byl rozdíl plných 69 bodů. Na straně jedné se představil celek Bohunic 30, který si chtěl prodloužit svůj sen o ligovém titulu, na straně druhé pak hostující Legia Bohunice, které si přijela zahrát pouze o svoji čest.
Fanoušci, kterých se v sobotní sluneční výhni sešlo na stadionu zhruba 10,15, však nudný souboj rozhodně neviděli. Legionáři si nechtěli utrhnout ostudu a do soupeře se zakousli s vervou. První půli se soupeřem drželi krok, i když skóre tomu neodpovídá. Bohunic 30 ukázali v čem je jejich síla. Dokázali proměnit své šance a po zásluze vedli. I outseidři si však vypracovali pár šancí, leč proti byla nejen branková konstrukce, ale i brankář domácích. Nutno také zmínit střeleckou nemohoucnost hráču Legie.
A tak do druhé půle oba soupeři vstoupili uvolněně. O výsledku bylo rozhodnuto a tak šlo jen o celkové skóre. Legionáři svoji střeleckou smůlu přece jen prolomili a to dokonce třikrát. Avšak hlad po gólech projevili i domácí a tak do brány Legie padal jeden gól za druhým. Potápějící se loď Legie pak nezachránil ani nový brankář Pavel Merta, který dělal co mohl, ale pochytat všechny střely zkrátka nemohl.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář